Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda hartie mascare

Număr anunț
DA22146725
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
INTERCASA S.R.L. (CUI RO14403917)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,40 RON
Valoare atribuită
41,40 RON
Data publicării
20.12.2018 09:00
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,40 RON

din 41,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.