Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATII SI INTRETINERE

Număr anunț
DA22146594
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN NEGREANU (CUI 29028948)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820,97 RON
Valoare atribuită
1.820,97 RON
Data publicării
20.12.2018 08:54
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820,97 RON

din 1.820,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.