Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie profil cu aripioare flexibile
- Număr anunț
- DA22137761
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I VIII CARPEN (CUI 14706767)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 45451200-5 · Lucrari de montare de lambriuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.604 RON
- Valoare atribuită
- 2.604 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 13:06
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.604 RON
din 2.604 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro