Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparatii buldoexcavator
- Număr anunț
- DA22141402
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERBAL (PRIMARIA COMUNEI CERBAL) (CUI 4779605)
- Furnizor / câștigător
- AGAT PRODEX SRL (CUI RO4945686)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.900 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 14:46
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.900 RON
din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro