Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidroizolatie PL Chituc cu membrana lichida

Număr anunț
DA22138968
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
NEMO GLOBAL SYSTEM SRL (CUI RO32199280)
Cod CPV
45261300-7 · Lucrari de hidroizolare si de instalare de burlane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.362 RON
Valoare atribuită
9.362 RON
Data publicării
19.12.2018 13:38
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.362 RON

din 9.362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.