Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere camera centrala si arhiva la Scoala Generala nr. 2, Sibiu, conform deviz

Număr anunț
DA22148871
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 (CUI 17728964)
Furnizor / câștigător
VICO FASSADE SRL (CUI RO17407336)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,67 RON
Valoare atribuită
4.201,67 RON
Data publicării
20.12.2018 10:23
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,67 RON

din 4.201,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.