Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 99,8% sub estimat
Lucrari de reparatii generale si de renovare
- Număr anunț
- DA22141182
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCUNDU (CUI 2573926)
- Furnizor / câștigător
- MARMOCALC SA (CUI 14588386)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.877,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON 99,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 14:40
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 441.877,51 RON estimat
99,8%
Adjudecat la 0,2% din estimat · economie 440.877,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.