Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PADUDEN JUNIOR 40 MG/ML SUSP ORALA FL*100 ML
- Număr anunț
- DA40539395
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 842,40 RON
- Valoare atribuită
- 842,40 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 11:12
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2026 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
842,40 RON
din 842,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro