Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de operare Microsoft Windows 10 Pro, OEM DSP OEI, 64-bit, engleza

Număr anunț
DA22144355
Autoritate contractantă
SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA (CUI 26848960)
Furnizor / câștigător
BVA IT SOLUTIONS SRL (CUI 28334604)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
19.12.2018 16:31
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.