Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet informatic APLxPERT- CONTABILITATE BUGETARA, MIJLOACE FIXE, SALARII

Număr anunț
DA22128816
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST "CONSTANTIN ARVINTE" AL CONSILIULUI JUDETEAN IASI (CUI 38595054)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
19.12.2018 09:15
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.