Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse instalatii electrice
- Număr anunț
- DA22153889
- Autoritate contractantă
- COMUNA JITIA (CUI 4350696)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.695,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.695,90 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:28
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.695,90 RON
din 1.695,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro