Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATII MOBILIER

Număr anunț
DA22150724
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
Furnizor / câștigător
RO 8658444 S.C. AND COMPUTER S.R.L.
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
20.12.2018 11:27
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.