Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie ascensor 500 kg
- Număr anunț
- DA22118946
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- SERVASCEN S.R.L. (CUI RO15164923)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.331,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.331,32 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:31
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.331,32 RON
din 5.331,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro