Ofertă acceptată
Cumpărare directă
onitor 19.5" LG 20MK400A-B, FWXGA 1366*768, TN, 16:9, 5 ms, 200 cd/m2, 600:1, 90/65, anti-glare 3H,
- Număr anunț
- DA22153989
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA PRAHOVA (CUI 12402290)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259 RON
- Valoare atribuită
- 259 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:31
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259 RON
din 259 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro