Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pila Lata

Număr anunț
DA22146664
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,20 RON
Valoare atribuită
25,20 RON
Data publicării
20.12.2018 08:57
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,20 RON

din 25,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.