Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA RCA AG02PLB

Număr anunț
DA22146550
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
INTERSERV TOTAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 24818202)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670 RON
Valoare atribuită
670 RON
Data publicării
20.12.2018 08:52
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670 RON

din 670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.