Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET SOFTWARE BIBLIOTECA CU SCANER CODURI DE BARE
- Număr anunț
- DA22042417
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PETER THAL (CUI 29413200)
- Furnizor / câștigător
- SIRGHI D. FLORIN CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI RO26145943)
- Cod CPV
- 72510000-3 · Servicii de gestionare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261 RON
- Valoare finală
- 1.261 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:46
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.