Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII FARMACEUTICE

Număr anunț
DA22130569
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
Furnizor / câștigător
DELFARM SRL (CUI RO18598986)
Cod CPV
85149000-5 · Servicii farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
19.12.2018 10:00
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.