Ofertă acceptată
Cumpărare directă
motoferastrau HUSQVARNA 365 X-TORQ promo
- Număr anunț
- DA22148417
- Autoritate contractantă
- Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
- Furnizor / câștigător
- VOINEA CO TRADING SRL (CUI RO5213980)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.226,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.226,05 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:08
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.226,05 RON
din 2.226,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro