Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racleta cu manusa pentru gheata

Număr anunț
DA22140545
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
DAROVI COMPANY S.R.L. (CUI RO26283865)
Cod CPV
42996300-7 · Raclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.291,32 RON
Valoare atribuită
1.291,32 RON
Data publicării
19.12.2018 14:22
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.291,32 RON

din 1.291,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.