Ofertă acceptată Cumpărare directă

INVERTOR PEGAS 160E + ACCS.+ GEANTA

Număr anunț
DA22104002
Autoritate contractantă
Piete Resita SRL (CUI 18588753)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376,12 RON
Valoare atribuită
1.376,12 RON
Data publicării
17.12.2018 15:48
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,12 RON

din 1.376,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.