Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Consumabile birou

Număr anunț
DA22153149
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,92 RON
Valoare atribuită
266,92 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
20.12.2018 12:57
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,92 RON

din 267,92 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.