Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii instalatii sanitare

Număr anunț
DA22152843
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
PRODEKAS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33840390)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.717 RON
Valoare atribuită
12.717 RON
Data publicării
20.12.2018 12:46
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.717 RON

din 12.717 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.