Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatie retea canalizare
- Număr anunț
- DA22143589
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- GLANTZ-INSTAL GRUP SRL (CUI RO16465460)
- Cod CPV
- 50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.010 RON
- Valoare atribuită
- 30.010 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 15:54
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.010 RON
din 30.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro