Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRIGIDER NO FROST BEKO RDNE535E20DZM

Număr anunț
DA22154127
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.058,82 RON
Valoare atribuită
2.058,82 RON
Data publicării
20.12.2018 13:37
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.058,82 RON

din 2.058,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.