Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie tehnica microcentrale cu putere pana la 80 Kw, autorizarea functionarii (VTP) mi

Număr anunț
DA22143175
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM. MOSNITA NOUA (CUI 29107529)
Furnizor / câștigător
COMPLET SERVICE SRL (CUI RO1805890)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940 RON
Valoare atribuită
2.940 RON
Data publicării
19.12.2018 15:39
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940 RON

din 2.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.