Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Z91. Publicare concurs ziar national + servicii prelucrare documente text pana in 500 cuvinte
- Număr anunț
- DA22154317
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS (CUI 32579777)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222,69 RON
- Valoare atribuită
- 222,69 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:43
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
222,69 RON
din 222,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro