Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta pe suport hirtie

Număr anunț
DA22142715
Autoritate contractantă
LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,05 RON
Valoare finală
0,05 RON
Data publicării
19.12.2018 15:24
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 20:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.