Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRICOU PERSONALIZAT

Număr anunț
DA22133047
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT TULCEA (CUI 27421001)
Furnizor / câștigător
ANAFLOR PRINT SRL (CUI RO30044777)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926,60 RON
Valoare atribuită
1.926,60 RON
Data publicării
19.12.2018 11:04
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.926,60 RON

din 1.926,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.