Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE COLOANA FOTOCELULE NICE
- Număr anunț
- DA22148224
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 45233280-5 · Instalare de bariere rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,05 RON
- Valoare atribuită
- 419,05 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:02
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419,05 RON
din 419,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro