Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare si livrare pachet PAL si accesorii
- Număr anunț
- DA22144172
- Autoritate contractantă
- Centrul de Resurse si Asistenta Educationala "Speranta" Timis (CUI 9050142)
- Furnizor / câștigător
- CONFORT HERA DESIGN SRL (CUI RO30391580)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.386,93 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 16:21
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.386,93 RON
din 1.386,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro