Ofertă refuzată Cumpărare directă

Material video realizare interviuri

Număr anunț
DA22129997
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
DADA MEDIA CONSULTING SRL (CUI 37734545)
Cod CPV
92111000-2 · Servicii de productie de filme cinematografice si de filme video (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare finală
15.000 RON
Data publicării
19.12.2018 09:47
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.