Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere echipamente de copiere, scanare si imprimare
- Număr anunț
- DA22158701
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 08:16
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro