Ofertă refuzată Cumpărare directă

Service, asistenta tehnica si reparatii la copiatoare si imprimante

Număr anunț
DA22011267
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare finală
5.000 RON
Data publicării
10.12.2018 15:11
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.