Ofertă acceptată Cumpărare directă

1055816-Pachet uleiuri lubrifiante si Vaseline

Număr anunț
DA22155590
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
GENERAL SERV ELECTRO CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO13747670)
Cod CPV
09210000-4 · Preparate lubrifiante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.729,60 RON
Valoare atribuită
43.729,60 RON
Data publicării
20.12.2018 14:35
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.729,60 RON

din 43.729,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.