Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale

Număr anunț
DA22154895
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.959,54 RON
Valoare atribuită
26.959,54 RON
Data publicării
20.12.2018 14:05
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.959,54 RON

din 26.959,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.