Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei Mobil DTE10Ex46 Hidr. 20l ISO VG46
- Număr anunț
- DA22153696
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIURILA (PRIMARIA CIURILA CLUJ) (CUI 4924004)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408,32 RON
- Valoare atribuită
- 408,32 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:20
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
408,32 RON
din 408,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro