Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBUSTIBIL

Număr anunț
DA22114637
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
MINEA IONUT-MADALIN II (CUI 27072726)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.639,33 RON
Valoare atribuită
4.639,33 RON
Data publicării
18.12.2018 11:46
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.639,33 RON

din 4.639,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.