Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie pentru suprafete de aproximativ 1200 mp
- Număr anunț
- DA22096211
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
- Furnizor / câștigător
- BLUE SKY CLEANING SRL (CUI RO31344454)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare finală
- 7.000 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 12:41
- Data finalizării
- 21.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.