Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PGA USP 2/0 AC TRIUNGHIULAR 1/2,PGA-R USP 2/0 cu ac 1/2 rotund, PGA USP 2 ac rotund 1/2,PGA USP 1,
- Număr anunț
- DA22159291
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.183,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.183,52 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 09:09
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.183,52 RON
din 2.183,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro