Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROSII IN BULION 720 GR

Număr anunț
DA22159078
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35 PLOIESTI (CUI 29170933)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15331423-8 · Tomate la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,08 RON
Valoare atribuită
88,08 RON
Data publicării
21.12.2018 08:55
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,08 RON

din 88,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.