Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Calculator HP 290G2MT
- Număr anunț
- DA22156881
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
- Furnizor / câștigător
- EAST WEST SRL (CUI RO14658538)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.960 RON
- Valoare finală
- 3.960 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 15:37
- Data finalizării
- 21.12.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.