Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile mdicale

Număr anunț
DA22156787
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
Furnizor / câștigător
URANIA MEDIPLANT SRL (CUI RO28239254)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,02 RON
Valoare atribuită
350,02 RON
Data publicării
20.12.2018 15:31
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,02 RON

din 350,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.