Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G6, Intel Core i5-7200U, 8GB DDR4, HDD 1TB, Intel HD Gr
- Număr anunț
- DA22152416
- Autoritate contractantă
- Colegiul Dobrogean Spiru Haret Tulcea (CUI 4321437)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.781,34 RON
- Valoare atribuită
- 5.781,34 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 12:29
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.781,34 RON
din 5.781,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro