Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENTE BIROTICA

Număr anunț
DA22152083
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA NEAMT (CUI 24732542)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.681,03 RON
Valoare atribuită
3.681,03 RON
Data publicării
20.12.2018 12:16
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.681,03 RON

din 3.681,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.