Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vane de control

Număr anunț
DA22151883
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
EXPERT SECURITY DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO31953821)
Cod CPV
42131144-7 · Vane de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.641,85 RON
Valoare atribuită
3.641,85 RON
Data publicării
20.12.2018 12:08
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.641,85 RON

din 3.641,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.