Ofertă acceptată Cumpărare directă

gem fructe

Număr anunț
DA22150436
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
Furnizor / câștigător
COMLUNARIA IMPEX SRL (CUI RO4280833)
Cod CPV
15332250-1 · Paste de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,60 RON
Valoare atribuită
393,60 RON
Data publicării
20.12.2018 11:16
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,60 RON

din 393,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.