Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE - DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22157981
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Furnizor / câștigător
GREEN TIME BUSINESS SRL (CUI RO30310895)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.278,63 RON
Valoare atribuită
1.278,63 RON
Data publicării
20.12.2018 17:40
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 17:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.278,63 RON

din 1.278,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.