Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,4% sub estimat

CEREALE NESTLE NESQUIIK550GR

Număr anunț
DA22149377
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232,70 RON
Valoare atribuită
1.203,30 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
20.12.2018 10:41
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.203,30 RON

din 1.232,70 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 29,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.