Ofertă refuzată Cumpărare directă

Paine de casa 2kg

Număr anunț
DA22053273
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX STEINHARDT SM (CUI 17344130)
Furnizor / câștigător
KORODI PROD SRL (CUI RO22415726)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,62 RON
Valoare finală
70,62 RON
Data publicării
13.12.2018 09:20
Termen limită
21.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.